1.6. Аналіз кількісних показників здатності особистості до навчання

Рис. 1.44. Кластери студентів 3 курсу (892 особи) університету в цілому за вказаним критерієм

 

У табл. 1.23 наведені середні значення показників, за якими було прове­дено аналіз.

Аналіз результатів кластеризації студентів за критерієм їх успішності на­вчання в університеті, рівня IQ, балів сертифікатів з української мови і літера­тури, математики та середніх балів атестатів показав, що на всіх дендрограмах явно виокремлюються три кластери.

Обчислені середні значення успішності навчання в університеті, рівня IQ, балів сертифікатів з української мови і літератури, математики та середніх балів атестатів у кожному з кластерів демонструють чіткий рейтинг кластерів (див. табл. 1.23).

Кластери були упорядковані за зростанням середніх значень показників у них. У 1-й кластер увійшли студенти, які мають низькі значення за всіма по­казниками, у 2-й – студенти, які мають середні значення за всіма показника­ми, у 3-й – студенти-відмінники, які мають значення, вищі за середні за всіма показниками.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>