2.5. Мотивація студентів та професорсько-викладацького складу до спільної роботи з формування компетентного фахівця

Факультетський та кафедральний рейтинги складаються з двох частин. Перша частина розраховується як сума набраних балів викладачами даного факультету та відповідної кафедри, а друга – за окремою методикою, що вра­ховує діяльність відповідних підрозділів в узагальненому вигляді.

Анонімний характер розрахунку рейтингу дозволяє уникнути виникнен­ня нездорового ажіотажу серед співробітників, що має важливе значення для стабільного психологічного клімату в навчальному закладі. За запитом викла­дач отримує таблицю, де надруковано:

  • значення НПД викладача, що має найвищий рейтинг у даній категорії ПВС (без прізвища);
  • значення НПД викладача (без прізвища), що передує даному, тобто має рейтинг на одиницю більше;
  • прізвище, рейтинг, значення НПД викладача, що надав запит;
  • значення НПД викладача (без прізвища), що йде по рейтингу після дано­го, тобто має рейтинг на одиницю менше;
  • значення НПД викладача, що має найнижчий рейтинг у даній категорії ПВС (без прізвища).

Підрахунок НПД здійснюється в рамках корпоративної системи управління університетом у підсистемі «Кадри» за результатами звітів усіх підрозділів уні­верситету та особистого звіту кожного викладача. Отримані дані дають змогу в оперативному режимі отримувати необхідні дані за всіма його складовими, що є передумовою ефективного управління НПД навчального закладу в цілому.

Автор пропонує розглянути склад робіт за напрямами.

Кількісна оцінка ЗХ підраховується як сума балів за трудовий стаж викла­дача на початок навчального року у ВНЗ, за посаду, за науковий ступінь та вчене звання, за державні та відомчі нагороди України.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>