2.3. Технологія впровадження компетентнісного підходу

14. Організація підготовки студента до працевлаштування через анкету­вання роботодавців, представників професійних об’єднань:

  • визначення психологічних характеристик студентів, що важливі для працевлаштування за фахом. Така робота проводиться в уні­верситеті протягом п’яти років лабораторією оцінки рівня креа- тивності та інтелекту;
  • створення бази даних студентів з їхніми резюме, власними осо­бистими характеристиками та наявними потребами конкретних роботодавців з їхніми вимогами до фахівців. Така база даних функціонує у Болонському університеті і має назву «Альма-Лаура». У ХНЕУ використовується база даних аналогічної струк­тури з відповідним програмним забезпеченням.

Реалізація технологічних етапів упровадження КП в університеті разом з функціонуванням проекту «Кар’єра» (див. підрозділ 2.7) дозволяє не тільки підготувати кваліфікованого фахівця, а й максимально сприяти його праце­влаштуванню.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>