1.6. Аналіз кількісних показників здатності особистості до навчання

У цілому по університету до 1-го кластера увійшло 33,07 % усіх студентів, до 2-го – 30,49 %, до 3-го – 36,43 %.

Таким чином, в університеті 66,92 % студентів мають середні і вище серед­ніх значення за всіма показниками. Це ті студенти, на яких ми маємо орієнту­вати складність навчальних програм.

Проаналізувавши відносну потужність кластерів по факультетах, можна стверджувати, що найменш потужним є 1-й кластер на факультеті ЕІ (23,31 %), а найбільший потужним 1-й кластер на ФФ (46,15 %).

Найменш потужний 2-й кластер на факультеті ЕІ (15,79 %), а найбільш по­тужний 2-й кластер – на факультеті МіМ (54,95 %).

Найменш потужний 3-й кластер на факультеті МЕВ (18,10 %), а найбільш потужний 3-й кластер на факультеті ЕІ (60,90 %).

Стосовно студентів факультету ЕІ, можна зробити висновок, що саме на цьому факультеті переважна більшість здібних студентів і успішно вчать­ся, але при цьому мають найнижчий середній рівень IQ за трьома кластерами, а саме 95,31.

Явно інтелектуали увійшли до 3-го кластера факультету МЕВ, їх небага­то – 18,10 % – і вони мають найбільший середній рівень IQ (124,43 %) від­носно студентів інших факультетів. Студенти факультету МЕВ відрізняються від студентів інших факультетів у всіх кластерах, адже їх середні значення показників вищі у всіх кластерах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>