2.7. Працевлаштування випускників

Проект «Кар’єра» реалізується за допомогою таких дій:

  1. Створення інформаційного банку резюме та анкет студентів, а також рекомендацій, які відображають активність та успішність молодих фа­хівців протягом навчального періоду (скоординовано з проектом Alma- Laurea Університету м. Болонья).
  2. Розповсюдження ідей проекту серед підприємств – потенційних робо­тодавців – як в Україні, так і за її межами (Українська асоціація робо­тодавців, Торгово-економічна місія посольства Франції в Україні, Firma Konsultingowa «Consulting 173», м. Катовіце, Польща, та ін.).
  3. Створення тимчасових творчих колективів за участю провідних вчених, авторів наукових шкіл, викладачів, аспірантів та найбільш успішних студентів для виконання замовлень підприємств – потенційних робо­тодавців (БЦ «ІНЖЕК», ВАТ «Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва» (ХРФПП)).
  4. Розробка та офіційне оприлюднення сайта проекту «Кар’єра – це ре­алізація набутих фахових компетентностей» (медіа-центр «ІНЖЕК» та БЦ «ІНЖЕК»).
  5. Організація презентацій підприємств – потенційних роботодавців – для покращення обізнаності молодих фахівців про існуючі можливості пра­цевлаштування (ХРФПП).
  6. Організація презентацій і оприлюднення наукових досягнень та іннова­ційних ідей наукових шкіл університетів м. Харкова (БЦ «ІНЖЕК»).
  7. Підготовка та публікація студентських наукових робіт у фахових ви­даннях університетів. На 01.10.2011 р. це 1 245 публікацій студентів у фахових виданнях.
  8. Організація та проведення круглих столів на Харківському телебаченні та на офіційному Інтернет-сайті проекту (ХРФПП).

Таким чином, поширення ідеї та застосування її в більш широкому масшта­бі можливо і має сенс. Харків як студентська столиця України є полігоном для випробувань інновацій у студентському середовищі. Для продовження розви­тку ідеї дали згоду студентські молодіжні організації університетів Одеси, До­нецька, Києва, Львова та інших регіонів. Тому в перспективі може бути створе­ний єдиний інформаційний банк даних саме старшокурсників та випускників ВНЗ Харкова, які мають перспективу працевлаштування не тільки в місті, де вони отримують освіту, а й в інших містах України, де немає такої кількості ВНЗ і такого різноманіття спеціальностей.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>