2.4. Самостійна робота студентів та її забезпечення

Рис. 2.8. Головна сторінка порталу ХНЕУ

 Із головної сторінки доступ до навчальних ресурсів порталу здійснюєть­ся досить легко шляхом вибору факультету та навчальної дисципліни, з якої можна отримати необхідні теоретичні відомості, завдання до лабораторних робіт, індивідуальних завдань, виконати самоперевірку своїх знань, пройти перевірку якості сформованих компетенцій і отримати необхідну допомогу від викладача.

Таким чином, на даному етапі ПНС в університеті мають усі необхідні скла­дові для ефективного проведення навчального процесу: здійснений вибір програмних та технічних засобів, визначена структура навчальних курсів, роз­роблений дружній інтерфейс доступу як для викладачів, так і для студентів.

Однак для більш ефективного використання ПНС необхідно виконати ве­лику роботу з удосконалення методичного підходу до організації навчально- методичних розробок, які б повною мірою задовольняли вимоги професійної підготовки та використовували можливості технологій дистанційного навчан­ня з урахуванням індивідуальних особливостей студентів.

На даний момент в університеті продовжується перепідготовка профе­сорсько-викладацького складу із засвоєння технологій дистанційного навчання та їх упровадження в навчальний процес.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>