Додаток И

Дослідницькі програми

У 2003 – 2010 рр. науковці школи брали участь у понад 20 науково- дослідних роботах економічної спрямованості на замовлення промислових підприємств України та за рахунок бюджетних коштів, результати яких були використані суб’єктами господарювання, органами державної влади та впроваджені у навчальний процес підготовки фахівців у ХНЕУ. Зокрема, Іванов Ю. Б. був науковим керівником держбюджетних тем за замовленням МОН України: «Теоретичні основи конкурентної стратегії підприємства» (2003 – 2005 рр.), «Теоретичні основи ефективного використання регулюючої функції податків» (2006 – 2009 рр.), «Теоретичні основи державного стимулювання інноваційних процесів засобами податкової політики» (2007 р.).

Науково-практична діяльність вчених школи Іванова Ю. Б. пов’язана з науковою експертизою та обґрунтуванням законодавчих і нормативних актів у сфері оподаткування у складі урядових робочих груп з розробки Концепції реформування податкової системи України (2005 – 2006 рр.), проекту Податкового кодексу України (2007 р. та 2010 р.). Експертні оцінки науковців школи з актуальних питань податкового законодавства та практики оподаткування в Україні і Росії регулярно публікуються у фаховій пресі.

Навчальні програми та курси, де впроваджено результати наукових досліджень

«Сучасні проблеми оподаткування»;

«Податкова система України»;

«Податкове адміністрування та контроль»;

«Державна служба»;

«Оподаткування»;

«Корпоративний податковий менеджмент»;

«Податкова система»;

«Основи оподаткування»;

«Бухгалтерський облік у галузях народного господарства»;

«Психологія управління»;

«Стратегічне управління підприємством»;

«Альтернативні системи оподаткування»;

«Облік і оподаткування підприємництва»;

«Оподаткування виплат з оплати праці»;

«Оподаткування підприємницької діяльності»;

«Податкове рахівництво»;

«Податкове регулювання соціально-економічних процесів»;

«Податковий контроль»;

 «Податковий облік і звітність»; «Судові експертизи в оподаткуванні».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>