Додаток И

Напрями досліджень

З 1994 р. науковцями школи розвивається науковий напрям стратегічного управління підприємством в умовах перехідної економіки. Пономарен- ком В. С. на базі методів і засобів сучасного менеджменту, нових інформаційних технологій та економіко-математичного моделювання було обґрунтовано концепцію стратегічного управління підприємством в умовах перехідної економіки та ситуаційно-ресурсний підхід до стратегічного управління підприємством.

У 2000 – 2010 рр. вченими школи досліджувалися форми та методі стратегічного менеджменту підприємств у кризових ситуаціях та в умовах розвитку сучасних інформаційних систем в економіці, зокрема, питання інвестиційної політики та інвестиційної привабливості підприємства, активізації інвестиційної діяльності (Коюда О. П., Кузькін Є. Ю., Лисенко М. Д.), фінансового забезпечення розвитку промислових підприємств, стратегічного управління розвитком фінансових ресурсів промислових підприємств у сучасних умовах господарювання (Карман З. М.), управління витратами та формування нової ринкової поведінки, спрямованої на стабілізацію витрат та подальше економічне зростання (Гарін О. Л.) та ін.

У роботах науковців школи вивчаються інтегральні проблеми формування інноваційної моделі розвитку та забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних промислових підприємств у складі інтегрованих структур бізнесу (Горбатов В. М.), досягнення стійкого розвитку в умовах структурно- інноваційних змін національної економіки (Єремейчук Р. А.), якості життя населення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>