Додаток З

Зараховуються бали за напрямами оцінювання діяльності за поточний навчальний рік, а також за діяльність викладача в минулому періоді за схемою:

загальна характеристика – тільки досягнення станом на 31 серпня поточного року;

адміністративні посади – посади станом на 31 серпня поточного року та посади минулих років;

педагогічна діяльність – тільки досягнення станом на 31 серпня поточного року;

науково-методична робота – досягнення станом на 31 серпня поточного року та досягнення минулих років;

організаційна робота – досягнення станом на 31 серпня поточного року та досягнення минулих років;

адміністративний бонус – тільки бали за поточний рік.

Минула діяльність і діяльність поточного року накопичуються в даних кожного викладача з можливістю їх перегляду за будь-який період та порівняння з поточним періодом.

Головна ідея рейтингового розрахунку полягає в тому, що максимальна сума балів може бути отримана тільки при постійній, інтенсивній та високо-креативній діяльності викладача, що спрямована на підвищення рівня показників розвитку університету в цілому. Прозорість процесу оцінювання дозволяє кожному викладачеві розподілити свої зусилля таким чином, щоб отримати максимальну кількість балів. Зі свого боку керівництво університету задає орієнтири інтересів університету через співвідношення початкової кількості балів за різними напрямами, що затверджуються на зборах трудового колективу. Наприклад, на наступні два-три роки для університету пріоритетними напрямами є підготовка кандидатів та докторів наук і написання навчальних посібників. Тому початкова кількість балів за цими роботами буде високою порівняно з іншими видами діяльності.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>