Додаток З

Зміст і логіка оцінювання публікацій у періодичних виданнях та книжках ідентичні тим, що відповідають оцінюванню книжок. Треба лише підкреслити, що у сучасних умовах стратегія розвитку університету диктує надання більш високого рейтингу виданням, які реферуються у провідних міжнародних науковометричних базах даних: SCOPUS, Springer, EconLit, EBSCO, ULRICH’S.

Далі за значущістю йдуть публікації у центральних фахових журналах, особливо праці, опубліковані за кордоном (латинською графікою). Останній показник є стимулом для створення науковцем продукції світового ґатунку, яка б користувалась попитом у пріоритетних світових наукових виданнях. Сучасний науковець повинен добре володіти англійською мовою для проведення якісного інформаційного маркетингу по своїй науковій проблемі, а також для спілкування із закордонними колегами на міжнародних форумах, що дозволить розпочати з ними наукове співробітництво, яке підвищить не тільки імідж науковця, але й якість наукової продукції.

На жаль, на сьогоднішній день продукція наших науковців незначним чином представлена за кордоном.

Винахідницька робота включає патентну роботу і дорівнює:

патенти – 55 балів (мінус 10 балів за кожен наступний рік після дати затвердження, залишок 5 балів);

отримання міжнародного патенту – 100 балів;

подання заявки на отримання патенту України – 25 балів;

нововведення – 16 балів (мінус 5 балів за кожен наступний рік після дати затвердження, залишок 1 бал).

Під нововведеними розуміється впровадження у практику результатів науково-дослідної роботи, що оформлені належним чином.

Упровадження в навчальний процес, оформлені належним чином, – 5 балів; свідоцтва на твір – 15 балів (мінус 5 балів за кожен наступний рік після дати видачі, залишок 1 бал).

Крім того, при розрахунку комплексної оцінки науково-педагогічної діяльності викладачів пропонується враховувати таке: керівник НДР за міжнародною програмою – 75 балів; відповідальний виконавець НДР за міжнародною програмою – 50 балів; виконавець окремих розділів НДР за міжнародною програмою – 25 балів; керівник та виконавець НДР за ініціативною тематикою (за умови її державної реєстрації) – 50 балів.

Інформацію про періодичні видання і винахідницьку діяльність подає НДС до 30 червня поточного року.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>