Додаток З

Характерною рисою для цього показника є те, що набрані бали за виконану роботу нараховуються одноразово і не враховуються в наступному році, тобто після затвердження матеріалу. Це пояснюється тим, що вказані види методичної роботи не залежать від бажань викладача, виконуються одноразово, не дуже часто (при відкритті нової спеціальності, при підготовці нового курсу, циклу, а також на замовлення відповідного міністерства).

Оцінку діяльності викладача (С) при анонімному анкетуванні студентів або слухачів (за 12-бальною шкалою) подають деканати після зимової екзаменаційної сесії поточного року:

12 – 11 = 60 балів;

11 – 10 = 50 балів;

10 – 9 = 40 балів;

9 – 8 = 30 балів;

8 – 7 = 20 балів;

  < 7 = 10 балів.

Особливість цього показника полягає в тому, що він діє тільки протягом календарного року, оскільки його оцінка повинна проводитися щорічно у вересні-жовтні кожного поточного року;

ІС – за роботу з іноземними студентами нараховується від 30 до 200 балів.

Кількість балів залежно від кількості іноземних студентів, що працюють з даним викладачем, подає проректор, який відповідає за роботу з іноземними студентами.

Викладачеві необхідно враховувати вікові особливості студентської молоді. Для неї характерні підвищена чутливість, довірливість і схильність до наслідування прикладу старших. Тому якщо викладач захоплений своєю справою, володіє високою практичною кваліфікацією, глибиною знань і широтою інтересів, то він має змогу викликати відповідний резонанс у студентів чи слухачів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>