Додаток З

Методика кількісної оцінки науково-педагогічної діяльності викладачів університету [18]

Проблема нормування праці науково-педагогічного персоналу існує з моменту виникнення необхідності її оплати і розв’язується дуже складно. Наразі немає загальновизнаної методологічної та методичної бази оцінки кількості, а головне – якості роботи викладачів різного рівня кваліфікації. Тому, не претендуючи на повноту і достатність, як експеримент пропонується для впровадження та подальшого вдосконалення «Методика кількісної оцінки науково-педагогічної діяльності викладачів університету».

У цілому оплата праці в університеті регламентується Цивільним кодексом України, Кодексом законів «Про працю», законами України «Про освіту» та «Про вищу освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2001 року № 134 «Про впорядкування умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, про встановлення посадових окладів та доплат за почесні звання, надбавок, премій і інших заходів матеріального стимулювання».

Необхідність упровадження методики обумовлена тим, що оплата праці кожного викладача не в повній мірі відповідає його персональному внеску в підвищення якості підготовки фахівців в університеті та підвищення його іміджу. При цьому необхідно мати на увазі, що вона не стосується розміру посадових окладів і регламентованих законодавством надбавок за стаж роботи та виплати допомоги на оздоровлення педагогічним і науково-педагогічним працівникам у розмірі місячного посадового окладу згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 року № 78 «Порядок виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам установ освіти», а також виплати за рахунок фонду соціального страхування одноразової допомоги на поховання та при народженні дитини.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>