Додаток Ж

7.6. Невідвідування занять в університеті з неповажної причини (з боку студента)

Якщо студент не надає документів, що підтверджують поважність причин пропуску заняття (запізнення на заняття, залишення заняття до його закін­чення), то незалежно від його пояснень причина пропуску вважається непо­важною. Неявка на заняття студента в кількості трьох та більше пропусків повинна бути оформлена викладачем у вигляді доповідної записки на ім’я декана відповідного факультету. У разі неявки студента на заняття з неповажної причини викладач має право опитати студента за пропущеною темою або видати індивідуальне наукове або практичне завдання з даної теми. Обсяг виконаного завдання за один пропуск не повинен перевищувати 1,5 ум.-друк. аркуша основного тексту.

7.7. Невідвідування занять в університеті (з боку викладача)

У разі неявки на заняття з поважної причини викладач зобов’язаний за першої нагоди довести це до відома завідувача кафедри та деканату й у пер­ший день явки на заняття подати в деканат документи про причини пропуску занять.

За відсутності поважної причини неявки викладача на заняття завідувач кафедри та декан мають право подати доповідну записку на ім’я ректора та вимагати винесення догани.

У разі неявки на заняття викладача студенти повинні написати доповідну записку на ім’я декана про даний факт.

7.8. Поява на території ХНЕУ в зовнішньому вигляді, який суперечить місії ХНЕУ

Зовнішній вигляд студентів та членів трудового колективу ХНЕУ пови­нен відповідати вимогам розділу 4 Кодексу ХНЕУ. В іншому випадку під час аудиторного заняття, якщо зовнішній вигляд студента не відповідає вище­зазначеним вимогам, викладач має право наполягати, щоб студент залишив аудиторію. Якщо зовнішній вигляд викладача не відповідає вищезазначеним вимогам, завідувач відповідної кафедри має право замінити викладача та на­писати доповідну записку на ім’я декана відповідного факультету.

У ситуації, коли студент або член трудового колективу з’являється на те­риторії ХНЕУ поза аудиторними заняттями у вигляді, що не відповідає місії ХНЕУ та вимогам розділу 4

Кодексу ХНЕУ, йому може бути зроблене заува­ження в етичній формі з дотриманням фундаментальних етичних принципів і принципів професійної діяльності Кодексу ХНЕУ.

У разі систематичного порушення правил розділу 4 Кодексу ХНЕУ даний проступок розглядається на раді відповідного факультету або засіданні відпо­відного відділу або кафедри.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>