Додаток Ж

Розділ 7. Ситуації-прецеденти, для яких визначено правильний вибір поведінки, відповідної кодексу ХНЕУ

Прецедент увековечивает принцип

Бенджамин Дизраэли (1804 – 1881) –

премьер-министр Великобритании, писатель

7.1. Запізнення на заняття

Відповідно до п. 5.8 Правил внутрішнього трудового розпорядку для пра­цівників ХНЕУ викладач має право не пускати студента до аудиторії, якщо він запізнився. Студент повинен заходити в аудиторію лише впродовж перерви.

7.2. Використання мобільного зв’язку в аудиторії

На початку заняття викладач повинен звертатись до студентів з попередженням про необхідність вимкнути засоби мобільного зв’язку (або перевести їх на безшумний режим). Якщо дана вимога не виконується з боку студента, викладач має право наполягати, щоб студент залишив аудиторію.

7.3. Надання та отримання винагород (подарунків)

Члени трудового колективу ХНЕУ повинні відмовитися від будь-якої вина­городи або подарунку з боку колег, студентів та їх родичів за прийняття рі­шень, виконання дій, що входять до їх повноважень, чи бездіяльність на свою користь чи користь інших осіб. Працівники та викладачі ХНЕУ не мають права просити або примушувати будь-яких осіб надавати винагороду (подарунки) собі або іншим особам.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>