Додаток Ж

5.4. Паління

Студентам та членам трудового колективу заборонено палити на території ХНЕУ, в тому числі в гуртожитках, винятком є спеціально відведені місця з від­повідними дозвільними написами. Територія ХНЕУ обмежена жовтою лінією.

5.5. Азартні ігри

Студентам та членам трудового колективу заборонено грати в азартні ігри на території ХНЕУ, в тому числі в гуртожитках. Азартна гра – будь-яка гра, де правилами передбачений виграш, який залежить від випадковості, а учасники гри повинні зробити певні ставки.

5.6. Політична або релігійна агітація

Студентам та членам трудового колективу заборонено проводити полі­тичну або релігійну агітацію на території ХНЕУ, у тому числі в гуртожитках. Кожен має право займатися політичною або релігійною діяльністю у межах чинного законодавства у вільний від роботи та навчання час за межами тери­торії ХНЕУ.

5.7. Користування засобами мобільного зв’язку

З метою підвищення ефективності навчального процесу та професійної взаємодії студентам і членам трудового колективу необхідно дотримуватися наступних правил використання засобів мобільного зв’язку:

під час ректорату, засідань вченої ради, засідань спеціальної ради, про­ведення засідань нарад будь-яких підрозділів та відділів ХНЕУ, зборів трудо­вого колективу, конференцій, аудиторних занять, у бібліотеці, в комп’ютерних класах засоби мобільного зв’язку повинні бути переведені на беззвуковий режим;

під час проведення контрольно-модульних робіт, заліків та іспитів засоби мобільного зв’язку повинні бути відключені;

мобільний телефон сьогодні – це не тільки апарат для розмов, багато його функцій суперечать закону тоді, коли він перетворюється на диктофон, тому перед входом на прийом до керівної особи ХНЕУ засоби мобільного зв’язку по­винні бути залишені в приймальні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>