Додаток Ж

Розділ 5. Поведінка, яка не сумісна з іміджем студента та члена трудового колективу ХНЕУ

5.1. Непристойна поведінка

Для студентів та членів трудового колективу неприйнятна непристойна поведінка, будь-яка форма нецензурного, ненормативного висловлювання, брутальні, вульгарні жести, жарти, образи, а саме: неприпустимо викорис­товувати однозначно нецензурні вирази, підвищувати голос, грубо кричати, давати людям прізвиська, демонстративно змінювати їх імена й прізвища, робити образливі зауваження про зовнішність і одяг інших людей, привсе­людно обговорювати особисте життя або особистісні недоліки інших людей, обговорювати професійні й особистісні недоліки студентів і членів трудового колективу, за винятком випадків, коли це обговорення стосується порушень даного Кодексу.

5.2. Фізичне та психічне принижування, насильницький вплив, маніпулювання службовим становищем

Для студентів і членів трудового колективу категорично заборонено ви­користовувати службове становище в особистих цілях, проявляти будь-які форми насильницького впливу, принижувати будь-чию власну гідність, особ­ливо: погрожувати студентам та членам трудового колективу порушенням їх прав, призначати грошову плату за будь-які послуги, якщо це не передбачено статутом ВНЗ або офіційними документами навчального підрозділу; заляку­вати студентів заздалегідь, що більшість із них обов’язково не складе з пер­шого разу іспит або залік, здійснювати телефонні дзвінки або відправлення повідомлень погрозливого характеру, сексуальне домагання, переслідування будь-кого за будь-яких мотивів у будь-якій формі.

5.3. Перебування в нетверезому стані, вживання та розповсюдження психотропних речовин

Неприпустимим є вживання та розповсюдження студентами та членами трудового колективу психотропних речовин і перебування в нетверезому стані на території ХНЕУ, у тому числі в гуртожитках. Виняток складають си­туації, коли вживання даних речовин пов’язане із лікуванням та призначене лікарем. Психотропна речовина – будь-яка речовина, що в разі введення в ор­ганізм людини може змінювати сприйняття, настрій, здатність до пізнання, поведінку й рухові функції. До таких речовин відносять алкоголь, тютюн, нар­котики, деякі ліки, що впливають на психічний стан людини.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>