Додаток Ж

Розділ 3. Принципи мотивації діяльності студентів і членів трудового колективу ХНЕУ

Похвалить человека очень полезно, это поднимет его уважение к себе, это способствует развитию в нем доверия к своим творческим силам

Максим Горький (Алексей Максимович Пешков) (1868 – 1936) – русский

советский писатель

Приятна похвала из уст людей достойных похвалы

Гней Невий (ок. 270 – 201 до н.э.) – древнеримский поэт и драматург

 

Усі види заохочення, передбачені чинним законодавством України та вну­трішніми нормативними актами ХНЕУ, повинні застосовуватись на основі та­ких принципів:

Коректність. Форма та вид заохочення повинні бути адекватними існую­чим законодавчим нормам, внутрішнім традиціям і культурі професійної вза­ємодії в ХНЕУ.

Справедливість. При заохоченні студентів та членів трудового колективу повинні бути максимально об’єктивно враховані всі умови їх діяльності. Справедливо повинні розподілятися як обов’язки, так і нагорода.

Обґрунтованість, об’єктивність. Застосування будь-якого виду заохо­чення повинне реалізовуватись на основі фактів діяльності та обґрунтовано­го рішення керівництва.

Альтернативність. Для одного й того ж результату діяльності повинні бути передбачені різні варіанти заохочень. Даний принцип зумовлений роз­маїтістю людських потреб.

Відкритість. Процес заохочення повинен бути публічним. Для підви­щення ефективності мотивації професійної діяльності та навчання студентам і членам трудового колективу повинно бути відомо, за що можуть заохочувати й за що отримано заохочення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>