Вступ

У роботі наведено авторський погляд щодо вирішення тих чи інших проблем, а окремі пропозиції сформульовані у вигляді змін до законів та підзаконних актів, що підготовлені авторськими колективами університету і подані в додатку даної монографії та окремими науковими виданнями – препринтами.

Монографія підготовлена українською мовою і перекладена російською та анг­лійською мовами. Автор щиро вдячний перекладачам, редакторам та коректорам за їх кропітку працю: Лященко Т. О., Зінькеєвій А. В., Решетняк І. О., Тарасенку С. Є.

Особлива подяка директору видавництва університету Сєдовій Л. М. за слушні зауваження щодо стилю та структури матеріалу.

Дана робота на трьох мовах розміщена на сайті competence.in.ua для більш ши­рокого оприлюднення та з метою отримання зауважень і побажань. Автор бере на себе зобов’язання щорічно оновлювати матеріали монографії на сайті з урахуван­ням змін статистичних даних та ситуації в країні за проблемами, що розглянуті в роботі.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>