Додаток Т

Пропозиції, щодо вирішення проблем, що розглянуті вище надані у вигляді табл. Т.1.

Таблиця Т.1

2. Відсутність податкових стимулів щодо виконання НДДКР в закладах вищої освіти на замовлення суб’єктів господарювання.

Однією із діючих норм, пов’язаних зі стимулюванням наукових досліджень є норма пп. 197.1.22 Податкового кодексу України, яка передбачає звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання послуг з фундаментальних досліджень, науково-дослідних і дослідницько-конструкторських робіт, якщо такі послуги та/або роботи постачаються особою, яка безпосередньо отримує оплату їх вартості з рахунка органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів (редакція за Проектом № 1210).

Отже, від сплати ПДВ не звільняються операції з постачання тих послуг, які сплачуються суб’єктами господарювання. Це ставить в нерівні умови оподаткування ПДВ операцій з постачання науковими закладами результатів наукових досліджень, виконаних за рахунок держбюджету та за кошти, отримані від суб’єктів господарювання. Вирішення проблеми представлено в табл. Т.2.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>