5.2. Приклад стратегії розвитку університету

Стратегічна ціль 5. Удосконалення організації, форм і методів наукової і науково-технічної діяльності.

Показники результативності:

5.1.    Обсяг залучених коштів на наукову і науково-технічну діяльність від зовнішніх замовників на одного науково-педагогічного працівника (крім коштів НФД) щороку складає: 2020 р. – не менше 2 500 грн;

2023 р. – не менше 3 200 грн;

2025 р. – не менше 4 200 грн; 2027 р. – не менше 5 200 грн.

5.2. Кількість публікацій щороку в журналах, які індексуються провідними міжнародними науково-метричними базами даних має складати не менш 2 на одного науково-педагогічного працівника, в тому числі одна у НМБД SciVerse SCOPUS чи Web of science, або в журналі «Економіка розвитку» чи «Управління розвитком».

5.3. Кількість наукових монографій щороку має складати не менше 6, з яких 2 англійською мовою або мовами ЕС.

5.4. Акредитація Національним агентством забезпечення якості освіти 100 % освітньо-наукових програм.

5.5. Акредитація міжнародними агенціями якості освіти 5 % програм PhD.

5.6. Оновлення робочих програм навчальних дисциплін освітньо-наукових програм (PhD) – три роки, а також розміщення їх у репозитарії університету (електронному архіві відкритого доступу http://www.repository.hneu.edu. ua) в обсязі 100 % для обов’язкових та варіативних дисциплін.

5.7. Широке залучення іноземних експертів для корегування контенту навчальних дисциплін, до 2027 р. – 90 % освітньо-наукових програм мають у складі робочих груп іноземних фахівців.

5.8. Кількість переможців студентів університету у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та інших освітньо-наукових конкурсах, що проводяться або визнані МОН щороку має складати не менш 50 осіб.

5.9. Успішний захист не менш 90 % дисертацій аспірантами у визначений термін.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>