5.1. Загальні положення

Потужним мотивом вивчення іноземної мови є реалізація програм «подвійних» дипломів. Отримання диплому закордонного університету значно підвищує конкурентоздатність випускників на світовому та вітчизняному ринках праці, що не є секретом для здобувачів. Тому вони за наявної можливості з великим ентузіазмом вивчають одну іноземну мову або більше залежно від обраної програми.

Завоювання позицій на світовому ринку освітніх послуг також є важливим стратегічним завданням будь-якого університету. Для цього потрібно розробити і реалізовувати ефективну маркетингову політику, що потребує від відповідних фахівців університету прискіпливого вивчення різних секторів світового ринку, оскільки кожен із них має свої особливості залежно від освітянських умов конкретної країни.

7. Виховна компонента в роботі будь-якого навчального закладу є найбільш комплексною і найменш формалізованою. Вона не може бути реалізованою в межах якоїсь окремої дисципліни або їх комплексу. Рівень професійних компетентностей викладача не забезпечує якісної його роботи у виховній компоненті. Тому одним із головних завдань менеджменту університету є донесення цієї простої тези до кожного науково-педагогічного працівника.

У професійні обов’язки кожного з них входить формування у студента не тільки професійних та загальних особистісних компетентностей, а і прищеплення таких індивідуальних цінностей, як цінування гармонії навколишнього середовища та самого життя, взаємоповага, духовність, демократизм, патріотизм, гідність. Ця робота вимагає від кожного викладача великих душевних зусиль, що не завжди легко реалізується.

Завданням менеджменту університету є формування системи морального та матеріального заохочення кращих педагогів, створення для них та для студентів відповідних побутових умов, оформлення інтер’єра та екстер’єру університетських приміщень; формування коворкінг-просторів для реалізації творчих устремлінь здобувачів та науково-педагогічних працівників університету; створення умов для занять спортом, художньою самодіяльністю і волонтерського руху. Результативність цієї діяльності може бути оцінена анонімними опитуваннями.

8. Організація високоякісного сучасного матеріально-технічного, фінансового та інформаційного забезпечення науково-навчального та виховного процесів є головним завданням менеджменту університету.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>