2.4. Аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 – 2019 роках

Аналіз фактичних даних, щодо розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів Львівської області у 2019 році та розрахунки відповідних теоретичних значень згідно з нормальним законом розподілу надані в табл. И.16 в додатку И. Графіки розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів Львівської області у 2019 році надані на рис. И.8 в додатку И. λ = 4,09>λ0,01 = 1,63, гіпотеза про нормальний закон розподілу відхиляється.

Аналіз фактичних даних, щодо розподілу балів сертифікатів ЗНО з україн ської мови і літератури учнів Волинської області у 2018 році та розрахунки відповідних теоретичних значень згідно з нормальним законом розподілу надані в табл. И.23 в додатку И.

Оскільки λ = 6,01>λ0,01 = 1,63, гіпотеза про нормальний закон розподілу відхиляється. Графічне представлення результатів надано у вигляді гістограми, полігона та графіка на рис. 2.25.

Рис. 2.25. Графіки розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів Волинської області у 2018 році (гіпотеза про нормальний закон розподілу відхилена)

Аналіз фактичних даних щодо розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів Волинської області у 2019 році та розрахунки відповідних теоретичних значень згідно з нормальним законом розподілу надані в табл. И.24 в додатку И. Графіки розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів Волинської області у 2019 році надані на рис. И.12 додатку И. λ = 2,31>λ0,01 = 1,63, гіпотеза про нормальний закон розподілу відхиляється).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>