2.4. Аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 – 2019 роках

Протягом останніх років державне управління освітніми процесами щодо оцінювання знань випускників шкіл не зазнало суттєвих змін. Однак за десять років відношення батьків, учнів та вчителів до процесу навчання суттєво змінилося. Тому статистичний аналіз результатів ЗНО має показати зміни, які інтуїтивно відчутні, а кількісно ще не виміряні. Такий аналіз вкрай необхідний для ухвалення управлінських рішень про необхідність змін у навчальному процесі закладів як середньої так і вищої освіти.

Розрахунки проведемо за тією самою схемою та за порядком, що й для 2008 – 2009 років. Розглянемо детально результати оброблення балів сертифікатів ЗНО з математики учнів м. Києва у 2018 – 2019 роках. Наприклад, на рис. 2.18 представлені графіки розподілу балів сертифікатів ЗНО з математики учнів міста Києва у 2018 році (гіпотеза про нормальний закон розподілу відхилена). Усі розрахунки зведені в табл. И.3 та И.4 в додатку И.

Рис. 2.18. Графіки розподілу балів сертифікатів ЗНО з математики учнів міста Києва у 2018 році (гіпотеза про нормальний закон розподілу відхилена)

Графіки розподілу балів сертифікатів ЗНО з математики учнів м. Києва у 2019 році подані на рис. И.2 в додатку И.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>