2.3. Аналіз результатів ЗНО у 2008 – 2009 роках

Аналіз фактичних даних щодо розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів Львівської області у 2009 році та розрахунки відповідних теоретичних значень згідно з нормальним законом розподілу надані в табл. И.14 в додатку И. Графіки розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів Львівської області у 2009 році надані на рис. И.7 в додатку И. (λ = 2,49>λ0,01 = 1,63, гіпотеза про нормальний закон розподілу відхиляється).

Рис. 2.15. Графіки розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів Львівської області у 2008 році  (гіпотеза про нормальний закон розподілу відхилена)

Аналіз фактичних даних щодо розподілу балів сертифікатів ЗНО з україн ської мови і літератури учнів Волинської області у 2008 році та розрахунки відповідних теоретичних значень згідно з нормальним законом розподілу подані в табл. И.21 в додатку И.

Оскільки λ = 1,148<λ0,05 = 1,36, гіпотеза про нормальний закон розподілу відхиляється. Графічне представлення результатів подано у вигляді гістограми, полігона та графіка на рис. 2.16.

Рис. 2.16. Графіки розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів Волинської області у 2008 році (гіпотеза про нормальний закон розподілу підтверджується)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>