2.3. Аналіз результатів ЗНО у 2008 – 2009 роках

Розпочнемо з м. Києва. Аналіз фактичних даних щодо розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів м. Києва у 2008 році та розрахунки відповідних теоретичних значень згідно з нормальним законом розподілу надані в табл. И.5 в додатку И.

Оскільки λ = 2,67>λ0,01 = 1,63, гіпотеза про нормальний закон розподілу відхиляється. Графічне представлення результатів надано у вигляді гістограми, полігона та графіка на рис. 2.14.

Рис. 2.14. Графіки розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів міста Києва у 2008 році  (гіпотеза про нормальний закон розподілу відхилена)

Аналіз фактичних даних щодо розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів м. Києва у 2009 році та розрахунки відповідних теоретичних значень згідно з нормальним законом розподілу надані в табл. И.5 в додатку И. Графіки розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів м. Києва у 2009 році (гіпотеза про нормальний закон роз здійснюється формування фахівців університетом поділу відхилена) надані на рис. И.3 в додатку И.

Аналіз фактичних даних щодо розподілу балів сертифікатів ЗНО з української мови і літератури учнів Львівської області у 2008 році та розрахунки відповідних теоретичних значень згідно з нормальним законом розподілу надані в табл. И.13 в додатку И.

Оскільки λ = 2,19>λ0,01 = 1,63, гіпотеза про нормальний закон розподілу відхиляється. Графічне представлення результатів надано у вигляді гістограми, полігона та графіка на рис. 2.15.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>